Klik op één van de afbeeldingen om naar de downloadpagina te gaan waar ook afbeeldingen en een omschrijving staan.
Ik heb zojuist twee creaties geüpload. Ik organiseer seizoen 6 van de De Sims 3 forumwedstrijd Build my Dream en dit zijn de eerste twee opdrachten die ik voor de deelnemers heb bedacht. Ik heb het zelf echter ook gebouwd en nu kunnen de creaties worden gedownload van de Uitwisseling. Een aanbeveling is altijd leuk!
Klik op één van de afbeeldingen om naar de downloadpagina te gaan waar ook afbeeldingen en een omschrijving staan. Reageren is niet langer mogelijk.
|
[CTRL] + [F] = zoekfunctie
[CTRL] + [HOME] = top pagina Welkom!SimsExpressie is een website over De Sims 3, De Sims 4 en de Creëer een Wereld-tool (caw) om te helpen optimaal gebruik te maken van de mogelijkheden van deze spellen, zoals en onder meer het maken van je eigen wereld met caw voor De Sims 3.
De Sims Middeleeuwen is mijn website over dit aparte spel en de uitbreiding Piraten en Adel. CAW resources is mijn website met resources (zoals texturen en hoogtemappen) die gedownload kunnen worden (gratis). Over mijMijn gebruikersnaam op het De Sims forum is SimLibby, noem me alsjeblieft Libby.
SimsExpressie is mijn website. Ik werk er alleen en met heel veel plezier aan. Lees meer ... UitgelichtCategorieën
Alles
Archief
Maart 2018
|